+90 532 646 87 35

Sosyal Medyada Biz}

Panjur İpinde Kampanya
Panjur İpi , Ahşap Panjur İpi, Otomatik Makara,
TÜMÜNÜ GÖR

Motorlu Panjur Tamiri

Motorlu Panjur Tamiri

Motorlu Panjur Tamiri

Motorlu Panjur Tamiri  Motorlu panjur modelleri, günümüzde renk ve çeşitlilik bakımından geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Uygulama yapılacak alana ve tüketicinin isteğine göre çeşitli motorlu panjur modelleri bulunmaktadır. Motorlu panjurlar kendi içinde gruplara ayrılarak kategorileştirilir.

Motorlu ( Otomatik ) Panjur Modelleri

Monoblok Motorlu Panjur Modelleri
Dıştan Takma Motorlu Panjur Modelleri
Butonlu Motorlu Panjur Modelleri
Uzaktan Kumandalı Motorlu Panjur Modelleri
Motorlu Kepenk Modelleri
Rüzgar Sensörlü Otomatik Panjur Modelleri
Rediktörlü Otomatik Panjur Modelleri
Emniyet Kilitli Motorlu Panjur Modelleri

Yukarıdaki panjur modelleri, uygulanacak alana ve müşterilerin isteklerine göre şekillendirilir. Örneğin Dıştan takma motorlu panjur modelini istediniz, özellikleri olarak uzaktan kumandalı, rüzgar sensörlü, rediktörlü ve emniyet kilitli istediniz. Bu özellikleri tek bir motorlu panjura eklenebilir ve uygulanabilir.

panjur-sistemleri

Her birinin uygulama alanlarına göre farklılıklar göstererek farklı amaçlar için uygulanarak müşterinin isteklerine cevap verebilir motorlu panjur modelleri.

Motorlu panjur modelleri hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayın, evinize veya iş yerinize en uygun sistemi beraber seçelim.

Her türlü proje, yapı ve tüm alanlara mükemmel bir uyum sağlayan Monoblok Motorlu Panjur Sistemleri, bina dış yüzeyine taşmayan mono panjur kutusuyla  cephe bütünlüğünü bozmayan tasarımı, doğal ahşap desenli kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleri ile dekoratif beklentilerinize uygun çözümler sunar.

Monoblok motorlu panjur sistemlerini diğer panjur sistemlerinden ayıran en önemli özelliği duvara değil pimapen pencere veya kapı üzerine monta ediliyor olmasıdır. Bu sebeple, monoblok panjurlar mevcut pimapen pencere veya kapı üzerine uygulanamaz. Pimapenlerinizin montajı yapılırken monoblok motorlu panjur, pencere üzerine takılır ve pencere ile birlikte monte edilir. Bu nedenle monoblok adını almışlardır.

Motorlu Panjur Sistemleri Ortak Özellikleri

 • Ahşap desenli olarak üretilebilmektedir.
 • Manuel panjur, elektrik motorlu panjur (elektrikli panjur) ve kumandalı panjur olarak üretilebilmektedir.
 • 52 mm ve 39 mm olmak üzere 2 ayrı lamel tipine sahiptir. Lameller için poliüretan dolgulu alüminyumdur.
 • Yalıtımı arttırmak için kutu içi strafor kullanılmaktadır.
 • Monoblok Panjur sistemlerinin kullanılması ile güvenliği arttırılmaktadır. Özellikle motorlu panjurların dışarıdan açılması mümkün değildir.
 • Monoblok motorlu panjur, mevcut pimapen pencere sisteminin ısı yalıtımını %30 oranında arttırmaktadır.

otomatik panjur ürün portföyünde 3 farklı kutu tipinde monoblok panjur mevcuttur.

 • 19 cm’lik Monoblok Panjur
 • 21 cm’lik Monoblok Panjur
 • 23 cm’lik Monoblok Panjur

19 cm’lik panjur kutusu ile en fazla 220 cm yükseklikler kapatılabilirken, 21cm’lik kutu ile 240cm, 23 cm’lik kutu ile ise 260 cm’ye kadar açık alanlar kapatılabilmektedir. 23 cm’lik panjur kutusunun içerisine stor sineklik uygulaması da yapılabilmektedir.

Motorlu Panjur Modelleri ve Özellikleri

 • Tüm pimapen pencere ve kapı sistem serileri ile uyumludurlar. – Tek parça olarak, 200 cm genişliğe, 23’lük kutu ile 250 cm yüksekliğe; 19’luk kutu ile 220 cm. yüksekliğe kadar ulaşan ölçüleriyle tüm kapı ve pencere sistemlerinde kolaylıkla kullanılabilirler.
 • 23.5 cm’lik (235 mm) ve 19 cm.’lik kutu ölçüsü ile farklı yükseklikteki birçok pencere ve kapı sistemlerine uygulanabilirler.
 • 35 mm ve 52 mm’lik iki farklı lamel profil ölçüsü ile sarma boyu fazladır ve dekoratif olarak farklı görünümlere sahiptir.
 • Orta kayıt ray profili sayesinde ikili veya daha fazla bölmeli panjur sistemi oluşturmak mümkündür.
 • Açılabilen panjur kutu kapağı sayesinde, montaj sonrası kullanım sırasında dahi bakım ve temizlik olanağı mümkündür.
 • 23’lük panjurda kutu içi stor sineklik seçeneği bulunmaktadır. 19’luk panjurda ise kaset sistemi vardır. Müdahale gerektiğinde kolaylıkla sökülebilir ve takılabilir.
 • Panjur kutu içi yalıtım özelliği sayesinde kullanıldığı mekanlarda mükemmel bir ısı yalıtımı sağlar.
 • Uzaktan kumandalı ve manuel olarak kullanılabilirler.
 • Doğal ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri ve farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren verdiğimiz hizmetler şu şekildedir;

 • Otomatik Panjur Tamiri
 • Otomatik Kepenk Tamiri
 • Panjur Tamiri
 • Kepenk Tamiri
 • Motorlu Kepenk Tamiri
 • Motorlu Panjur Tamiri
 • Garaj Kapısı Tamiri
 • Fotoselli Kapı Tamiri
 • Endüstriyel Kapı Tamiri
 • Tüm Kepenk ve Panjur Tamirleri

Şimdi Bizlere Her Türlü Otomatik Panjur Tamiri, Motorlu Panjur Tamiri, Panjur Tamiri, Panjur Servisi,
Otomatik Kepenk Tamiri, Motorlu Kepenk Tamiri, Kepenk Tamiri ve Tüm Kepenk Tamirleri İçin

Motorlu Panjur Tamir Aşamaları Nasıl Olmalıdır?


 

Öncelikle arızanın ne olduğunu tespit etmek tamir etmenin yarısı demektir. İkinci önemli nokta ise motorlu panjur sisteminin arızasının neden kaynaklandığının tespiti motorlu panjur servisinde en önemli noktalardan biridir.

Arızayı gidermek işin basit kısmıdır. Ama arızanın neden ve nasıl geliştiğini bulmak, tespit etmek ileride aynı arızanın tekrarlamaması için verilen teknik servis ücretinin boşa gitmemesini sağlar. Yapılan otomatik panjur tamirinin uzun ömürlü olmasını ve sağlıklı bir uzun ömürlü kullanmanıza imkân tanır.

 

Üçüncü aşama ise otomatik panjur tamiri yapıldıktan sonra yoğun teste tabi tutmaktır. Test sonucu tamiri düzgün yapılıp yapılmadığı veya arızanın giderilip giderilemediğini test etmiş olursunuz.


Motorlu Panjur Teknik Tamir Servisi Aşamaları Nelerdir?


1. Aşama: Motorlu panjur arızası müşterilerimizin bize verdiği bilgi ile hareket ederiz. Ne gibi sorun yaşıyorsunuz gibi sorularımız ile arızayı telefonda ön bilgi olarak alırız.

2. Aşama: Buna göre teknik servis ekibimizin hazırlanması ve gerekli malzemeleri götürmesi.

3. Aşama: Bir sonraki aşama arızayı tespit etmek ve müdahale etmeden nereden ve nasıl kaynaklandığını bulmak.

4. Aşama: Otomatik panjur tamirine geçmeden önce, müşteriye panjurlarının tamiri hakkında bilgi vererek onayını almak. Onay alınmadan motorlu panjur tamir işlemine başlanmaz.

5. Aşama: Motorlu panjur servisi bittikten sonra, test edilerek kontrol edilir ve bu testi müşterinin de yapmasını istendikten sonra teslim edilir.

6. Aşama: Ne işlem yapıldı, hangi parça değişti bunlarla ilgili ayrıntılı bilgi servis formuna eklenerek müşteriye imzalatılır. Servis formu, yapılan tamirin ve işlemlerin 1 yıl garantili olduğunun ispatıdır. Servis formu size hangi işlemin yapıldığını belirtir ve yapılan işlemlerin garantisinin olduğunu belirtmek için sizlere verilir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
29 Kasım 2018
23 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İzmir Panjur Tamiri Panjur Tamiri , Motorlu Panjur, Kepenk Panjur, Garaj Kepenki tamirlerinde size bir telefon kadar yakınız hemen arayın. İzmir Panjur Tamiri - Panjur Tamiri - Panjur Makara Değişimi Dükkan Kepenk Tamiri - Kepenk Montajı - Otomatik Kepenk Tamiri Garaj Kepenk Tamiri- Garaj Kepenk Montajı - Ev Garajı Kepenk Tamiri
WhatsApp Canlı Destek